Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen az új Nokia Lumia 800?

Milyen az új Nokia Lumia 800?

Figyelt kérdés
Milyen a netezés,zene lejátszás,menü,kamera,menü?
2012. febr. 3. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
jó teló
2012. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Netezésbe az egy akadály, hogy nincs flash (wp7 sajátossága)

De ha ez nem zavar téged, akkor véglis nem baj.

2012. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3-4-5 év óta az egyetlen Nokia, amit még én is elfogadnék.

Nézz róla videókat neten, biztos van sok.

2012. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A világ legjobb nokiája. A htc titan után a 2. Legjobb wp telo. Minden meg van benne ami kell. A marketplace alkalmazásai folyamatosan nönek, alkalmazáshiányban nincs gond. Igazi csucsmobil. 1.4 ghz scorpion, adreno 205 gpu 512mb RAM villámgyorsan hajtja a telefont. Nem is beszélve, hogy hamarosan jönnek rá az uj XBoX live játékok.

Na meg a nokia programjai. Csak nokian ingyenes a Nokia Drive (navigácio) én elfogadnám, csak anyagilag max 710-re telne.

2012. febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Akkor ezek szerint érdemes megvenni ;)
2012. febr. 4. 09:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, már ha bejön a WP7.

Nekem az elején nagyon nem tetszett a kinézete, azóta megtetszett, következő telóm is lehet az lesz.

2012. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!