Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség egy 2 magos és...

Mi a különbség egy 2 magos és egy 1 magos telefon között?

Figyelt kérdés
Vettem ano egy iphone 3g-t és ámultam,hogy miket tud.Aztán hallottam,hogy jön a 2 magos iphone,na mondom ez tuti brutális dolgokat fog tudni,de most kétségeim vannak,hogy kell e nekem ilyen.A kérdés arra vonatkozik,hogy mi is a különbség,mert az első "okos"telefonom egy samsung corby volt.van benne mobil net,de kb ennyi és az iphone 3g-nél ámultam,hogy rendes net és mozgatom rázom a telót és milyen alkalmazások,játékok vannak.egyszóval ez a teló egy határvonal volt a mobiloknál.na most a 2 magos telónál ezt nem találom és az az érzésem,hogy jól érzem hogy nincs is!kérlek erősítsetek,avagy cáfoljatok meg,hogy mi a helyzet.én olyasmi különbséget vártam mint a videón vannak amin kihúzza a billentyűzetet az asztalra stb vagy még jobb játékokat amik csak ezen a telón futnak majd.jól látom,hogy erről szó sincsen?ez csak gyorsabb és kész?tud valaki valami hírt,hogy mikor várható olyan teló,ami miatt szinte ezek a mostani telók értelmét vesztik mint amilyen a 3g volt?

2012. febr. 3. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Erősebb processzor. Gyorsabb, látványosabb alkalmazásokat lehet rá írni.
2012. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Corby nem okostelefon.

A 3gs-en nem fut úgy játék, ami rendes.

A 4-en mennek már. A 4s meg még felesleges, mert semmi nem használja ki.

Mondok számodra 1 új dolgot..

Nem csak iPhone-ból van 2 magos készülék.

2012. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom!köszi azért a választ.Most ideiglenesen egy x10 minit nyüstölök,ami ugye android,de nagyon nem jön be.nem vagyok egy elfogult csávó,de ez tényleg nem jó.ez csak az én véleményem.am találtam viszont különbséget,ami miatt iphone 4-et viszont érdemes megvenni és az az h az érzékeli a telefon mélységét,magasságát,amihez viszont megint vannak új játékok,alkalmazások.na én ilyen dolgokra gondoltam.ui:a corby-t is okos telónak árulták anno.
2012. febr. 3. 22:52
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Külömbség a processzorban rejlik... 1 magosban 1 "Helyi lemez" van (pl C lemez) 2 magosban 2 Helyi lemez van (pl C lemez,D lemez) Tehát memóriában külömbözik... És persze látványosan gyorsabb lesz erősebb jobb játékokat bir majd el....
2012. febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szezon meg a fazon...

Processzor, háttértár, operatív memória az három különböző dolog. Neked sikerült jól összezagyválni őket!

2012. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát az az igazság,hogy én nem láttok semmi extra dolgot,ami miatt 4s-t kéne vennem a sima 4 helyet.már elég rég kijött ahhoz,hogy észre vegye az ember,hogy a játék és egyéb fejlesztők nem röpültek rá a dologra!nem is tudom hogy jött e ki olyan játék,ami egyáltalán említésre méltó.pl új nfs stb.nem tudom mi ez a pangás telefon téren.amikor bejött ez az iphone őrület kismillió játék alkalmazás stb dobtak piacra.most semmi.szerintem várnak ezek valamire.játék alatt nem ezeket a gagyi házi készítésű dolgokra gondolom,hanem amiknek állt van konzol vagy pc-s verziójuk.azért köszi a választ mindenkinek!!!!
2012. febr. 5. 11:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed megéri 4s venni érezhetűen gyorsabb, minden fut rajta akadás nélkül, jobb kamera, + tovább elég pl amikor már erősebb játékok ki jönnek is az 1 mag kevés lesz
2012. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
wháá
2012. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!