Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

Szerintetek milyen telefont válasszak? Sony ericsson live-t vagy samsung galaxy ace-t? Vagy esetlek valami mást tudnátok ajánlani? (13/L) fontos

Figyelt kérdés
Holnap kapok új telefont csak nem tudok dönteni.En a samsung galaxy ace-t vagy pedig a sony ericcson live-t gondoltam ,bár nem szeretnék annyira fiús kinézetűt na pl. olyant ami többnyire fiuknak van.Szerintetek melyiket vagy esetleg még mit tudnátok ajánlani?
2012. febr. 3. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan 50-et szántok rá maximum, akkor a Live, mert mindenben jobb az Ace-nál.
2012. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 simsonos3 válasza:

Egyértelmű.

LIVE,az Ace csak kijelzővel "jobb".A live-hoz ráadásul fasza füles jár.

2012. febr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha "normál méretű" telefont szeretnél, akkor Ace, minden más esetben Live. Nekem Ace-em van, szeretem és nincs vele semmi bajom, de tudom, hogy 1 éves modell lassacskán, szóval át kell adnia a helyet a "fiataloknak" :)
2012. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Utolsó hogy érted azt hogy normál méretű?
2012. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

11:11-es vagyok.

Úgy értem, hogy a mini nem véletlenül mini. :) Az Ace meg se nem kicsi, se nem nagy ...

2012. febr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat végül sony ericsson livet kaptam és nagyon örülök neki,csak az a rossz benne,hogy nagyon hamarlemerül.
2012. febr. 29. 23:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez az okostelefonok világában sajnos megszokott ... Örülj, ha egy-két napot kibír :)
2012. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
HTC Sensation XL with beats audio, nálam az a csúcs
2012. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem Sony Ericsson van .Annál jobb videó kép felbontású telefon nincs. Nekem nagyon bevált mert jó.
2012. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, hogyérted, hogy annál jobb videó kép felbontású teló nincs? Ha a fotózásra meg a videó felvételre gondolsz akkor most nagy baromságot mondtál.
2012. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!