Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség kérése sony ericsson...

Segítség kérése sony ericsson xperia-hoz?

Figyelt kérdés

most szeretnék venni xperia x8-at, és próbáltam sokat informálódni róla, és azt olvastam többek között, hogy lehet rajta szoftvert frissíteni. tudom, hogy nagyon tudatlan vagyok, de hogy lehetséges ez? ezt a honlapot találtam, pl. ha azt teszem, ami itt le van írva, az jó, vagy hogyan lehet ezt a szoftverfrissítő dolgot megtenni?


[link]


2012. febr. 4. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezen a fórumon olvasgass:

[link]

Minden le van írva, de sok esetben vannak újabb megoldások, ezért először érdeklődj a csevegő szobában...


Amúgy:

1. Rootolod a telót (jogokat adsz neki, hogy mindenhez hozzá férhess)

2. Feltelepíted az xrecoveryt (ezzel tudod majd felrakni az új romot)

3. Sd kártyáról feltelepítesz egy új romot, amit a "főzött rom" topikból tudsz letölteni, pl gingerdx v021 2.3.7-es rom...


Ha valami gond lenne bármikor az eredeti szoftver bármikor visszarakhatod SEUS-sal (sony ericsson szoftvere)

2012. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!