Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kiveszem a memóriakártyámat...

Nolenda kérdése:

Ha kiveszem a memóriakártyámat a telefonomból és visszarakom fel fogja ismerni a kártyát?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdezem, mert mikor bementem a szolgáltatóhoz egy olyan problémával, hogy amikor internetet használom a telefonomon folyamatosan azt írta, hogy Nincs elég memória, azt mondta, az ottani telefonzseni, hogy formázzam a memóriakártyámat. Ezt meg is tettem, azóta is néha kiírja .. Na de a telefonomhoz nincs USB, de kártyaleolvasóm van és csak azzal tudnék felrakni dolgokat a memóriakártyára, ezért a kártyát ki kéne vennem ... ilyenkor újra fel fogja ismerni a memóriakártyát ha visszarakom?

Több választ is kaptam már ismerősöktől, ezért kérem a segítséget!


2012. febr. 4. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
elvileg felismeri utána is
2012. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A memóriakártyát a telefonban formázd le. Ehhez nem kell usb. Leformázás után pedig nyugodtan kiveheted, a pc-ben felülírhatod ( természetesen olyan fájlokkal, amik megfelelnek a telcsinek), majd visszateheted.
2012. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a telefonban formáztam :) Köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. febr. 5. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!