Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X8 frissítési hiba, hogyan...

X8 frissítési hiba, hogyan tudnám helyreállítani a mobilt?

Figyelt kérdés

Van egy x8-am. android 2.3.7 főzött rom fennt volt rajta, de vissza akartam rakni a 2.1 hivatalosat. Frissítettem pc companionban, majd hibaüzetetet írt, ezek után azt írta, hogy befejeződött a frissítés, és amikor bekapcsoltam akk ezt írta ki: [link]

Ezt hogyan tudnám helyrerakni? Valaki tudna segíteni?


2012. febr. 5. 13:27
 1/9 Beviz Elek ***** válasza:

Én is raktam rá főzött romot + kernelt... Tegnap vissza is állítottam pc companionnal, de ilyennel nem találkoztam soha. Próbáld meg mégegyszer pc companionnal, lehet, hogy az rontott el vmit (telót ne dugd rá, hanem a support zone-nál frissítés és a kék betűs javításra menj. igy te fogod a végén kiválasztani, hogy melyik teló szoftverét rakja fel)


Így szerintem menni fog.

2012. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld meg seussal, az mindent megoldott nálam amikor nem volt jó a teló
2012. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Beviz Elek ***** válasza:
jajam! Seus sem rossz ötlet. Eddig soha nem használtam, mindent pc companionnal oldottam meg, de sokan mondták, hogy nagyon jó a seus. Majd énis kipróbálom talán!
2012. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Nekem, amikor elrontottam valamit, a pc companion nem tudta megoldani, egyszerűen nem csatlakoztatta a telefont, seus, kb. 10 perc és már mert a telefonom, szóval újrarakásra ezt használom

2012. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajna SEUS fel sem ismeri a telefont, szval nem tudom h mitévő legyek, valaki pls segítsen
2012. febr. 24. 20:45
 6/9 Beviz Elek ***** válasza:
Pc copmanion nem baj ha nem ismeri fel. Support zone-on belül nyomj a frissítésre, majd ott kiírja h nem található telefon. Nem gáz, pár sorral lejjebb írja a megjegyzést, hogy ha gond van a telóval katt a hivatkozásra (kék betűkkel telefon javítása). Rányomsz, utána írja, hogy mikor mit csinálj. A lényeg, hogy tölt egy darabig, majd egy listából kiválasztod a saját telefonodat és úgy rakja fel rá a szoftvert.
2012. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Először nekem sem ismerte fel a SEUS, de próbáld meg sokszor, ameddig nem működik. Nem fogja a gép felismerni,de frissíteni fogja, nekem legalábbis frissített, pedig csak a bootloaderig (vagy mi a csuda)jutott a telefon.
2012. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia. ha egyik se még megpróbálhatod flashtool-al.
2012. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nálam a zöld led világít. de tovább nem megy egyikkel se :/
2013. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!