Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ELOPTÁK a samsung galaxy...

ELOPTÁK a samsung galaxy s-emet hogyan kaphatnám visza?

Figyelt kérdés

kérlek segicsetek nagyon szeretem azt a telot :'(

mit tudák csinalni (jelentetem már rendőrségen és azt mondták hogy keresik meg hogy jövő héten rá ál az orange valami gép el)


2012. febr. 5. 13:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod az IMEI számát akkor az alapján betudják mérni, mert lehet a sim kártyát már eldobták. Az IMEI számot a készülék dobozán meg a használati utasításában is benne kell lennie.
2012. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nagyon szépen koszönőm csak legyen meg
2012. febr. 5. 13:44
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi megtalálják, a készülék adatai alapján bemérik, ha kivan cserélve a SIM kártya, akkor is. Tesóm telóját is előkerítették, csak utána járhattunk a bíróságra közel 2 évig. :(
2012. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy nem lopás volt, hanem késsel fenyegetve rabolták ki, kiskorú és nem idén barnult gyerekek. Szerintem azóta már javítóban lehetnek, mert a rendőrség már ismerte őket.
2012. febr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
az durva :S it az történt hogy torna orám volt és az öltözöbe hagytam a cucaimal amire vége volt eltünt a telo :(
2012. febr. 5. 13:57
 6/18 anonim válasza:
81%
Jaja emai szám alapján be lehet mérni ha használják. Ha viszont a tolvajoknak volt annyi eszük, hogy átírják az emai-t akkor nem lesz meg sajna.
2012. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
mi az az emai?
2012. febr. 5. 14:16
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem imei akart lenni
2012. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ak az imei az mi?
2012. febr. 5. 14:54
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha magyar vagy akkor: nem is baj, hogy ellopták, olvass egy kicsit, és művelődj, mert úgy nézem gond van a nyelvtudásoddal.

Az IMEI, az a telefonnak a száma, sajnos át tudják írni. Nem riogatni akarlak, de barátomnak is lopták már el így a telefonját, és a rendőrség nem tudta a mai napig előkeríteni, pedig már vagy 2 éve volt. :(

2012. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!