Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230-as telómon egyre...

Nokia 5230-as telómon egyre csökken a tárhely. Mi az oka?

Figyelt kérdés

Jelenleg 640 kb van a TELEFONMEMÓRIÁN szabad hely.

Már internetezni se tudok rajta....... Memóriakártyán ott van 485 MB szabad, azzal nincs gond.

De mi a jó élettől csökken teló memórián????

Azt írja a fájlkezelő, hogy "Egyéb fájlok: 60MB" Hol tudom megnézni ezeket az egyéb fájlokat??

Ha fájlkezelőben nézem az "Egyéb" mappát, azt írja, hogy "A mappa üres"

HELP!!


2012. febr. 6. 11:26
 1/4 anonim válasza:
Az ideiglenes internetfájlok miatt. Azt kell törölni.
2012. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogy/hol?
2012. febr. 6. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:

a következő az infó: nekem is 5230 van, és amikor még szűz volt, nekem is ez volt a gondom.

Na mivel elkerülhetetlen, hogy ne kerüljön a tel. memóriára semmi engedély nélkül, ezért a következőket kell tenned: Kitörlöd a böngészési adatokat, X-Plore vagy egy másik filekezelővel bemész a telefonmemóriába, és ami felesleges, azt kitörlöd. Ha nem akarsz manuálisan, van egy MoBile Cleaner nevű program, ami kitörli a felesleget.

www.nokiaprogramok.hu-n keress rá.


Nekem most kb 18 MB van a telómon azzal gazdálkodok.


Az alkalmazások egy része is a telefonba települ! (mentések, config fájlok stb). Tehát ami a telefonon van, töröl le, és rakd rá a mem. kártyára.

Az egyéb fájlok amúgy a internet, alkalmazás és az alap dolgok (pl csengőhangok)

üdv.

2012. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Természetesen miért is menne egyszerűen....... kibszottul elegem van ezekből.

TANUSÍTVÁNYHIBA. MI EZ EGYÁLTALÁN!??!?!?!?!

Nem engedi telepíteni... -.-

2012. febr. 7. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!