Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola defy készüléken hogy...

Motorola defy készüléken hogy kell beállítani az ingyenes facebookot? Kártyás,30as vagyok, a kódot, linket már megkaptam, de ha csatlakozni akarok azt írja ki, hogy nincs internetkapcsolat.

Figyelt kérdés
Mik azok a beállítások, amiket telefonon engedélyezni kell, hogy működjön? Tenkjú!
2012. febr. 6. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy alap netcsomag, de ezt a tmobil ügyfélszolgálaton el is kellett volna, hogy mondják.
2012. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én úgy tudom, hogy az [link] nem kell semmilyen net csomag
2012. febr. 6. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt olvad el...


[link]

2012. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ezt nem vágom, havernak sikerült belőni, meg másik telómon is megy, csak ezen nem.. :/ de köszi szépen a gyors válaszokat!
2012. febr. 6. 13:07
 5/8 anonim ***** válasza:

De ezzel a faszbúkos dologgal vigyázz, mert a T(ré) - mobile úgy b@ssza át a népet,

hogy ugye a 0. facebook.com ingyenes, de

ha már valakinek megnézed az adatlapját

stb., az már pénzbe kerül, mert az már

nem csak a 0. fbook.com. Tehát csak az

ingyenes, ahol megnézheted,hogy mit írtak

ki az ismerősők.

2012. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ne erről még nem hallottam, ez régen is így volt?? mert a symbianos telómról még nem vett le pénzt emiatt.
2012. febr. 6. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor a rák tudja.
2012. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy egyszerű samsung s5230-am volt, se net csomag se semmi. Rámentem a rátelepített facebookra, kitöröltem az m betűt, átírtam 0-ra így megkaptam a 0.facebook.com-ot. Most komolyabb telóm van, ezt nem lehet megcsinálni rajta. T-mobileban kérdeztem, ott mondta a hölgy, hogy csak a gagyibb telók okosabbak ezen a téren, különben kell egy alap net csomag, annak ellenére hogy a képek nélküli face ingyenes.
2012. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!