Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile vagy Vodafone?...

T-mobile vagy Vodafone? Melyiknek jobb a lefedettsége az ország területén?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
T-Mobile ez egyértelmű.
2012. febr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő azt állítja magáról, hogy országos lefedettségű. Én egy kicsi faluban lakok, itt a Vodafone-nak sokkal jobb térereje van, mint a T-nek. Ez mondjuk köszönhető annak, hogy a falu határában van egy vodás torony, T-s meg pár km-rel odébb. Jobban jársz, ha annak nézel utána, hogy ahol legtöbbet használnád, ott melyiknek jobb az elérhetősége...
2012. febr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert én jelenpillanatban Telenor-os vagyok de már nagyon unom hogy ugrál a térerő ahogy utazom vidékre. Békés megyébe szoktam járni. Esetleg valaki tudja hogy ott melyik jobb?
2012. febr. 7. 08:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Én munkámból kifolyólag az egész országot járom.

A saját mobilom T-s és minden zeg-zugban van jó térerő, a céges mobilom Telenoros és a hegyes-völgyes tájakon úgy kell keresni egy pontot ahol találok térerőt,Vodás a kollegámnak van de ő is épp most cseréli T-re mert már megúnta hogy a Vodával csak itt -ott beszélgethet(netezni meg szinte sehol) míg én a T-vel akár a bányában is.

És szintén munkámból adódóan biztosra tudom hogy sokkal több T-s torony van mint a másik kettő mert az ezekhez is tartozó villamos távvezetéken dolgozgatunk.

2012. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
T-nek van 20 év előnye a hálózatépítésben. Ettől függetlenül van ahol a voda jobb. Nézd meg a lefedettségi térképeiket, ha ugyanazt tudja mind a kettő akkor dönts a percdíjak alapján
2012. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A T jó a voda 1 gané...
2012. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a T egy hulladék a telenor a legjobb utána a voda
2014. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!