Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Garanciálisan kicserélik a...

Garanciálisan kicserélik a telóm akksiját?

Figyelt kérdés

vagy ez már nincs a gariban? 1 napot sem bír!

köszi


2012. febr. 7. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Okostelefonod van? Pontosan mennyit bír? És milyen beállításokkal? Wifi, GPS kikapcsolva? Fényerőt esetleg vedd lejjebb. Szinkronizáció hogy van bekapcsolva? Ha nem használod a mobilnetet akkor tiltsd le a 3G, csak 2G legyen.


Plusz ha még garanciás akkor bevizsgálják, és az eredményen múlik hogy kicserélik e vagy sem.

2012. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem egyébként annyira felbas*, hogy van 1 okostelefonom,bármit meglehet rajta csinálni, viszont ahhoz hogy 1-2 napot kibírjon mindenfélével trükközni kell... Főleg az, hogy vegyem le a fényerőt?...Akkor egyrészt alig látok valamit, másrészt az élvezeti érték 0. Bocs hogy nem válaszoltam a kérdésre, de zavar, hogy erre még nem találtak megoldást..
2012. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem meg az, hogy ezt naponta 5en felteszik. Mármint nem a garanciát, hanem hogy gyorsan merül, elromlott. Mi a baj?
2012. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sony ericcson xperia x10 mini pro! átnéztem,mert van benne olyan alpont,h mi használja az akksit,és minden úgy van beállítva,h keveset használjon az akksi.
2012. febr. 7. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!