Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül az Iphone 4S?

Mennyibe kerül az Iphone 4S?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül az Iphone 4s készpénzben?? és ha előfizetésesen veszem akkor mennyivel kéne havonta fizetnem????

2012. febr. 8. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

függetlenül:

[link]


T-mobilosan:

[link]

Vodafoneosan:

[link]

Gondolom az értő olvasás megy.

2012. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
53%
Ha annyira tök vagy, hogy egy ilyen egyszerű dologra nem tudsz rákeresni a google-ban, akkor minek neked iPhone vagy egyáltalán okostelefon? Már ne haragudj, de...
2012. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.Közöd nincs hozzá,hogy én mit kérdezek vagy nem

2.,Igen megtudom keresni saját magam is,de azért kérdeztem meg itt,hogy esetleg van e valakinek Iphone 4s és megtudja e mondani,hogy mennyiért vette mert akárhány oldalon néztem minden oldalon más árat írtak és ezért kérdeztem.

3.,Nem kell neki esni az embernek mind süket a csengőnek nem kell válaszolni és el lehet dugulni thanks

2012. febr. 8. 17:00
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és köszön az első válaszolónak :)
2012. febr. 8. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:

"mert akárhány oldalon néztem minden oldalon más árat írtak"

Komolyan mondom feldobtad a napom:D Általában ezért van több bolt, mert mások az árak.

2012. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mindenhol google, google.. a google igy is elég hires, nem kell még azt is itt hirdetni :D azért kérdezte meg itt, hogy választ kapjon, nem hogy a googlet hirdessétek..
2012. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!