Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a Nokia a Windows Phone...

Ha a Nokia a Windows Phone helyett Androidot választotta volna, vennél tőlük telefont?

Figyelt kérdés
Én például igen, csak azért vettem Sony Ericssont, mert a Nokia nem gyárt Androidos telefont.
2012. febr. 8. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is az Android miatt vettem inkább Motorola Defyt...
2012. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Macs1209 ***** válasza:
Ha a Nokia megint TELEFONT gyártana, akkor igen. Addig nem :)
2012. febr. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem a Windows Phone jobb mint az android és ha androidot gyártana biztos nem vennék tőlük
2012. febr. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolónak: Kinek mi a jobb. Kétségtelen, hogy egy szupergyors OS, de... nagyon kötött, nem töltesz fel rá amit akarsz, nem lehet memóriakártyát bele tenni, kisebb a kínálat ingyenes progikból, kevesebb rá a játékprogram, stb.

És aki ezeket igényli, az okos telefont vásárlók 80 %-a, te vagy a 20 %. De majd a piac beszabályozza. Már a symbian is kötött volt a signózásával. meg a zártsága miatt.

Én Samsung Galaxy Ace-t vettem, de ha lett volna hasonló árban Nokia Androiddal, biztosan azt vettem volna, mert minőségi kifogásom nincs a Nokiák ellen.

2012. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

A Nokia ezzel fogja csődbe vinni magát, ha nem kap észbe. A Nokia telefonok minősége jó. A "butatelefon" Nokiák strapabíróak és jól használhatók.

DE! A Symbian halott, a Windows Phone pedig az iPhone és az Android mellett abszolút "futottak még" kategória. Ha a Nokia továbbra is ezeket erőlteti, akkor neki befellegzett.

2012. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon kíváncsi vagyok a végkifejletre. Elismerem hog ynagyon jó lett a Windows Phone 7, de az Android is egyre jobb, és nyitott. (Persze részben, mert a driverek gyártófüggők.)
2012. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon Nokiab*zi vok, de ez már nekem is sok. Akarom mondani kevés!Viszlát Nokia, hacsak nem éred utol a többit...

Nem azon múlik.Asszem nem vennék.

2012. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én meg pont az android miatt vetten Nokiát. És bárki, bármit mond, nem hulladék a Nokia.

kb. Egy hónapja lettem tulajdonosa egy n9-es Nokiának, semmi pénzért nem afnám el. És androidért meg főleg.

nézegettem a lumiát és igen jó telefonok, jól is néz ki. Faca.[:

2012. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez megint az a helyzet ki mire veszi:..
2012. febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!