Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyszerű a kérdés. Sony...

Egyszerű a kérdés. Sony Ericsson Xperia Arc S vagy Samsung galaxy S II?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam mindkettőről miért jó és miért rossz. szerintetek melyik a jobb?
2012. febr. 9. 22:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
Arc s sokkal szebb, azonban az S 2, mintha többet tudna. Nekem Arc s-em van, de teljesen meg vagyok vele elégedve...
2012. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tény, hogy szebb az arc S és az is igaz hogy lehet többet tud a samsung, viszont már a sima arc is majdnem verte az akkori kétmagosokat és azt mondják az S még jobb..
2012. febr. 9. 23:19
 3/14 anonim ***** válasza:
első nem mintha jobb lenne az s2 hanem sokkal jobb az hogy melyik néz ki jobban az szubjetiv nekem pl s2 jobban bejön de s2 mellet szól 2 magos super amoled kijelző is szóval s2 jobb
2012. febr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
s2
2012. febr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
végulis nagyjából ugyanaz a két teló csak dötzsd el hogy pl melyik a jobb fogású neked mejik tetszki jobban mind kettő jó
2012. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
utolsó mind2 jó persze de az s2 egyértelműen jobb teló gyorsabb,szebb kijelző máskérdés hogy esetleg arc s gyorsasága is elég
2012. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
iPhone 4s
2012. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bújjál már el Ájfonos...Az iPhoneból a 3GS óta elegem lett, és mikor a 4et elkellett adnom, mer bíztam benne, hogy jobbat csinál az Apple végre, és mégse...A HTC Sensation XL with Beats Audio-t ajánlom, mert szép és nagy kijelzője van (4,7 col) és Dr.Dre fülhallgató a tartozék alapból, amivel studio minőségben szól minden zene.

ha fontos ilyen célból, érdemes, csak fehérbe van, nagyon szép telefon...8 megás kam és 2 magos processzor is.

Üdv: Hans

2012. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ Hans!:)
2012. márc. 10. 14:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Na te se vagy jobb mint az iphone fan boy... te meg csak szídod mikor nem igaz amiket leírsz... de mind1 htc 4.7 col nagyon jó csak nem épp telefonak az már kényelmetlen inkább hátrány mint előny s2 és az arc és sokkal jobban nézki. Beats audio meg 1 parasztvakitás semmivel se jobb mint a többi telefon dr dre füles se olyan nagy szám
2012. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!