Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Star II. telefonomat...

Samsung Star II. telefonomat a Telenor-nál vettem. De a dobozában csak maga a készülék és a töltő volt. Lehet venni hozzá külön USB kábelt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Sőt, mivel microusb-s ezért ha van otthon olyan eszközöd aminek ilyen a csatlakozója (pl. a legtöbb fényképezőgépnek meg mp4 ilyen) akkor azt is lehet használni.
2012. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tényleg erre nem is gondoltam.. :DD

Fényképezőgép kábellel működik.. :)

Köszi szépen!!!!! ;)

2012. febr. 10. 12:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Maga a töltő olyan, hogy szét lehet húzni és USB-ként használható.
2012. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszi... Majd megpróbálom...

am szerinted jó telefon a Star II.?

Mert elég negatívan beszélnek róla sokan, de szerintem jó kis telefon.. Szerinted? :)

2012. febr. 10. 15:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik akkor semmi gond nincs vele. Nem kell foglalkozni a sok fikázóval.

Mondjuk nekem okostelefon van, az egy teljesen más világ több ezer szoftverrel. (SE X8)

2012. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ahha... értem.. hát nem nagyon foglalkoztam vele, csak megkérdeztem, hogy neked mi a véleményed róla.. :D
2012. febr. 11. 06:36
 7/10 A kérdező kommentje:

ÖÖÖ. és még mondtad, hogy akkumulátort szét lehet szedni, és USB kábelként is használható! hogy lehetne szétszedni?

Mert látok rajta vágást, vagy rést, de nem lehet széthúzni... Ezt hogy értetted?

2012. febr. 11. 07:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Kevertem egy másik telefonnal.

Igazad van a Star II-höz csak töltő jár sajnos.

2012. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ja

de attól függetlenül... sikerül a fényképezőgép kábeljével..

2012. febr. 11. 17:37
 10/10 A kérdező kommentje:

Mégsem sikerül... Kicsit vastagabb a kábel feje, mint a benetei nyílás a telómon.. :D

MP4-em meg nincs.. mivel lehet akkor még??

2012. febr. 22. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!