Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy ZTE Blade...

Szeretnék egy ZTE Blade telefont vásárolni, és szeretnék véleményt is. Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy érdemes-e ZTE BLadet venni, otthon van wfim, tudja-e a telefon a wifi-t fogni, mármint otthon tudok-e netezni, (már egy rahedli videót megnéztem róla) ja és a telónak 600Mhz-es a processzora, az nem hátrány, mindenképpen anrdoidosat szeretnék, és e-mellett tettem le a voksom.

2012. febr. 10. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudsz rajta netezni. A beágyazott videókat nem fogja vinni, épp hogy hátrány, hogy csak 600 MHz-es. Amúgy jó telefon, az enyém több mint egy éves, sose volt baja.
2012. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de letudnád irni , azt hogy milyen, milyen játékokat visz, ami lehetöleg androidos, és milyen jó gamek vannak android marketplacen, meg ilyen egyéb adatokat thx
2012. febr. 10. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Játékokról nem tudok nyilatkozni, nem játszok. De a NFS Shift tuti megy rajta.
2012. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Am nekem sikerült flasht rakni rá.Így játszok a monster basher flash játékkal a miniclip.com-on.A deadspace is megy rajta.


Cm 7.1 overclock nélkül.

2012. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
h tettél ré flash-t? A DEADSPACE HONNA SZEDTED LE?
2012. febr. 10. 17:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Felraktam a cm 7.1-et leszedtem netről a flash player 10.3 for armv6-ot és felraktam.


Piratebayről szedtem le.

2012. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A flash nekem is megy, de nem játékokról beszélek, hanem videókról. 240p fölött minden youtube videó szaggat.
2012. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt tapasztaltam én is.
2012. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!