Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 7 ugyan olyan...

Windows Phone 7 ugyan olyan zárt rendszer mint az iOS? Fel kell/lehet törni (jailbreakelni)? Nokia miért váltott erre?

Figyelt kérdés

Kedvenc finn cégünk jól lemaradt 2-3 évvel versenyben. Symbian beteges foldozgatásával lemaradtak a piacon. Fel nem foghatom anno miért nem léptek androidra.


Erről a Windows Phone 7 mi a véleményetek? Jobb mint az Android vagy az iOS?

Faterom nagyon gondolkodik egy "Nokia Lumina 800"-on, de nem ismerünk senkit aki kacérkodna ilyen rendszerrel a telóján.


2012. febr. 11. 03:48
 1/8 anonim ***** válasza:

nem ez az egy dolog amit a windows nagyon elrontott méghozzá a telefonjai menürendszere!

nagyon zárt semmi testreszabhatóság!

mivel hogy ios csak iphonokon van amik 100 ezrrek ezért szerintem az android a legjobb az ára miaat most jött ki egy elég jó telefon ami már 1ghz-s a sony ericson xperia mini

és az valami 26 ezer a témobilnál!

remélem segíthettem!

2012. febr. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A wp 7 egy szar. De istenem: ezen Mango fut!! Igenis jó a menüje, meg lehet szokni! Launcherek ugyanugy lesznek föleg nokiákra. Én most 710-et fgok majd venni mert engem levett a lábamrol :)
2012. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem: ios>windows phone 4 (mango-val persze)>android

volt már a kezemben winphone és tényleg jó felhasználói élményt nyújt , szerintem 100x jobb mint a droid

2012. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Android? Windows Phone 7? mindegyiknek megvan az előnye. Nekem nagyon tetszik mindkettő. De a WP7 kicsit jobban. Nekem egy telefon filmnézésre, zenehallgatásra kell, játékra itt a gép. És szerintem a menürendszere nagyon jó lett, szép, gyors. Ma próbáltam és szvsz sokkal gyorsabb, mint a droid.

A droidnál meg ott a hatalmas támogatottság, rengeteg szoftver, stb, de a hátránya, h mivel az egészbe belenyúlkálhatsz könnyen haza is tudod vágni.

Ha lenne pénzem Lumia 800-ra én azt venném, próbáltam azt is, meg a kategóriájában lévő telefonokat is.

Ha apád éjjel-nappal tolna rajta valami játékot, akkor android, ha nem, akkor viszont Lumia 800, és ráadásul ingyenes a navigáció rajta, mivel Nokia. Kap hozzá Office-t amivel szerkesztgetheti az excel, word, pp fájlokat.

Meg kell nézni, hogy neki mire kell :)

Ismerősömnek "régóta" van Lumia 800-a, egyszer sem fagyott le, míg Android le szokott fagyni, de az is egy nagyon fasza rendszer :)

Viszont ha Android kell neki, várja meg az Android 4.0-val rendelkező telefonokat, mivel az rengeteg támogatást hoz magával! :D

2012. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tesóm csalódott az Andoridban. Sok baja volt vele, Defyje kifagyott, beakadt rajta a rendszer így ilyet elvből kerülünk. Nekem IPhone 3G-m van az eddig bevált. Faterom Nokia hű, eddig még nem volt okos telefonja. Flottás hűség pontjaiból (8-9éve nem vett telefont) olcsón vehetne a t-nél. Tart attól, hogy megveszi oszt nem tetszik ami jogos.
2012. febr. 12. 16:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Végül is akkor Windows Phone 7 ugyan olyan zárt mint az IPhone iOS rendszere? Jailbreakelhető?
2012. febr. 12. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, hasonló az iOS-hoz, de közel sem annyira jó. De az androidnál mindenképpen jobb.


És Lumia, nem Lumina.

2012. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon szeretem a windows-t. De telóba android párti vagyok. Most is alról irok. (ZTE Blade). Nem tudom megérné megvenni fatherodnak. Ha ez lesz neki az elsõ akkor nem fogja tudni kihasználni szerintem. De ez csak az én véleményem.
2012. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!