Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lett 180. 000 Ft a...

Mitől lett 180. 000 Ft a telefonszámla?

Figyelt kérdés
Semmi extrát nem csináltam. hívtam párat egész hónapban. 10.000 körül szokott mozogni a számla. az adatforgalom levan tiltva a telefonon. Erre kiküldenek 180.000 Ft-s számlát azzal a jelzővel hogy wifihasználat. párszor felmentem a saját wifimre. Mi ez? Nagyon ideges vagyok.

2012. febr. 11. 23:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%
8. Válaszoló leírta a lényeget, nem akarom ismételni. A wifi használatért fizetni kell, ha nem a sajátod, hanem a szolgáltató hotspotja
2012. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

egyértelmű hogy át akarnak ejteni a palánkon, ha megnézed ez van minden számlával, ne gondold hogy ha jön egy 10ezres villanyszámla pl akkor az azért annyi mert annyit használtál

ez egy nagy átverés, úgyhogy azt ajánlom mondj le erről az egész hülyeségről, és b.asszák meg a wifis telefonjukat, akár vodás vagy telenoros, tmobilos, egy kutya mind

2012. febr. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
ok nélkül nem számláznak neked annyit ez hülyeség...
2012. febr. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én úg ytudom fizetős Wifinél vagy bankkártyás fizetés van, vagy prepaid kártyát kap a vevő. Ilyet még nem hallottam, de szerintem nincs is, hogy nem tud róla az ember, hogy fizetős hotspoton van. És ha feltöltőkártáyás a telefonom? Nem beszélve honnan tudja a hotspot üzemeltetője melyik szolgáltatónál vagyok? Itt valami másról van szó.
2012. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
kérdező fényképezd le a vonatkozó számlarészletet és linkeld be ide
2012. febr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"Nem beszélve honnan tudja a hotspot üzemeltetője melyik szolgáltatónál vagyok?"


A szolgáltató biztosítja a hotspotot, így elég "egyszerűen" ki tudja deríteni, hogy ki vagy.


Persze én nem azt mondtam, hogy ilyen hotspotot használt a kérdező, lévén hazánkban nem nagyon tudok ilyenről. Én arra reflektáltam, hogy "a wifi ingyenes". Mert ez nem igaz, hiszen létezik olyan eset, amikor nem.

2012. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Majd írd le mi lett.
2012. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:09


És Magyarországon van ilyen te barom? Itt ingyenes egyelőre az összes hotspot, szolgáltatóknak amúgy sincs, hanem néhány városban az önkormányzat szokta kitenni bizonyos helyekre. Ilyen max Londonban van és havidíjat kell fizetni érte, nem adatforgalmi díjat.

2012. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van még ha kicsit szabadszájú is.
2012. febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

ma 14:01


Azért voltam szabadszájú, mert lepontozott utána beírta a hülyeségét

2012. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!