Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lett 180. 000 Ft a...

Mitől lett 180. 000 Ft a telefonszámla?

Figyelt kérdés
Semmi extrát nem csináltam. hívtam párat egész hónapban. 10.000 körül szokott mozogni a számla. az adatforgalom levan tiltva a telefonon. Erre kiküldenek 180.000 Ft-s számlát azzal a jelzővel hogy wifihasználat. párszor felmentem a saját wifimre. Mi ez? Nagyon ideges vagyok.

2012. febr. 11. 23:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
*és utána
2012. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én senkit nem pontoztam le...


Szerintem Magyarországon olyan sincs, hogy "wifihasználat", nem? A kérdező szerint mégis ez van a telefonszámláján...

2012. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Igen, ez van a számlán. A történet annyi hogy lelett mondva a mobilnet. És erre fel nekem bekapcsolva hagyták az adatforgalmat és számolta. pedig aztmondták levan minden tiltva. Szerintem ezek se tudják mitcsinálnak. Kiküldik a számlát Wifihasználat címszóval és bent meg aztmondják mobilnet. Nekem kicsit ferde a történet.... Pedig értek ezekhez a dolgokhoz.
2012. febr. 22. 19:50
 24/24 tetro ***** válasza:
A mobilnet nem is használ wifit...
2012. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!