Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék segítséget kérni...

Szeretnék segítséget kérni telefonvásárlásban! Hardeveres tekintetben és 55e Ft-os plafont figyelembe véve a sonyericsson telefonok tűnnek a legjobb vételnek. Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2 "áldozat" lenne és ebben szeretném segítségetek kérni:

1:Sony Ericsson Live with Walkman WT19i

2:Sony Ericsson Xperia Mini ST15i (az újabbik,aminek fékör a home gombja)


A Samsungok (pl.Gio,Ace) méretei miatt tetszetősek,de sokak negatív véleményei miatt kiestek a kosárból.

A két "esélyes" közül ti melyiket választanátok ésmiért? A walkman a picit nagyobb méret és kijelző miatt jobban tetszik,de a mini-ben bravia engine kijelző van.Ez sokat számít? Sokkal szebb a kijelzője? Minden másban megegyeznek. A mini hol és mennyibe kerül most?



2012. febr. 12. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a mini a jobb vétel.Mert a Lww(live with walkman) ugyan az mint a mini csak más a aformavilága mert kerekítettek a szélei.A nevében benne van hogy Walkman ,tehát a zene fontos része a telefonnak.De ez egy nagy hülyeség.A mininek még lehet ,hogy jobb is zenei téren.

A miniben van Bravia Engine ami a képeket ,,teszi jobbá''.A Lww-ben nem tudom ,hogy van-e.

A mini szerintem ugyan az mint a Lww ,de mégis többet tud szerintem.Nem mellékesen ha pl:a T-mobile-nál veszed dominó csomagba akkor olcsóbb egy 10-essel ami szerintem nem mindegy.

2012. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
U.I.:A mini a T-nél 40-45e dominóban míg a Lww kb 50-55e ft dominóban.
2012. febr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Defy vagy Defy+.

Ha már Sony ericsson akkor egy kicsit drágábban: a Ray,és az Active.

Samsung:Galaxy 3,Mini,Ace,Gio,Galaxy 5.

LG:LG GW620

Windows mobile:Lumia 800&710,Omnia 7.


Nokia:N8,N9

Hát remélem megtalálod a neked valót.

2012. febr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat.
2012. febr. 12. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
a telenornál a live 42 és van benne előlapi kamera
2012. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!