Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kell félnem nagy számla...

Nem kell félnem nagy számla miatt, ugye?

Figyelt kérdés
Samsung S5230 telefonomon letiltottunk ugyan az internetet. Ma viszont benyomódott, mikor észrevettem meg volt nyitva a böngésző és egy üres fehérség volt és ha a vissza gombot nyomtam azt írta: nincs előzmény vagy ilyesmit. Oké nevessetek:) ilyenen aggódom. Utána beléptem kíváncsiságból a böngészőbe és azt írta ki, hogy a szolgáltató vagy szolgáltatás nem elérhető.
2012. febr. 12. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
60ft-ért kérsz egy egyenleglekérdezést. Szolgáltató, díjcsomag?
2012. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
telenor
2012. febr. 12. 17:49
 3/5 A kérdező kommentje:
de amúgy előfizus
2012. febr. 12. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a böngészőben csak fehérség volt, akkor nagy valószínűséggel nem tudta megnyitni a kezdőlapot, mert az internetet letiltottátok, szóval szerintem nem tudott felmenni tehát nem is kell fizetned.
2012. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem kell félnem nagy számla miatt, ugye?"

A számla miatt félhetsz, csak az nem a böngészés miatt lesz.

2012. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!