Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Készülékváltással, kártyásként...

Készülékváltással, kártyásként, számmegtartással jó üzlet lenne?

Figyelt kérdés
2005 óta vagyok Vodás, és maradnék a SE-nál és a szolgáltatónál, mert bevált. Most egy K300i-m van. Ez lenne az új: [link]

2012. febr. 12. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a telefon nem éri meg az árát. Nem sokkal drágábban már okostelefont is kapsz (sokak szerint megéri az árát a SE Xperia Mini és a SE Xperia X8).

Ez a telefon nem kínál olyan sokat, igazán csak az érintőképernyő ami jó benne.

Egy okostelefon meg valljuk be, mindent tud. De ha nem akarsz okostelót, akkor jó ez is.

2012. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Maradnék kártyás, a max keret telóra 40 volna.


Az előfizetéses formától csak azért ódzkodom, mert nálam nem lehet tudni, mikor jön rám a telefonálhatnék - és hát az cink, ha csúszik az ember.


Még írhattok!

2012. febr. 14. 18:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Még szétnézek, persze, és utána döntök :)
2012. febr. 14. 18:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Hm... Ez a SE X8 2.1 Vodafone Kredittel 22-ért 2150 Ft-os havidíjjal egész elviselhetőnek tűnik......
2012. febr. 14. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Valóban nem túl drága, de ha jól tudom az X8 kártyásan is 40 ezer körül van, ha már nem alatta.
2012. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaja, 39-ért.
2012. febr. 15. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!