Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE skate vélemény/tapasztalat?

Aaaasssd kérdése:

ZTE skate vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés
sok helyen olvastam hogy néha akadozik, lasú és nem mennek el rajta az újabb játékok. igaz ez? megéri az árát, vagy gondolkodjak egy drágább telefonban? ha valakinek vannak tapasztalatai, írja le legyen szíves:) köszönöm!
2012. febr. 12. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát elég gyenge telefon. Csak a kijelzőméret ami jó benne.


Újabb és jobb játékokhoz szinte minimum az armv7 proci és legalább adreno 205 gpu, ebben csak armv6 van és adreno 200.

Hivatalos android 4 se lesz rá pl.

2012. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta...


Ez a telefon a nagy kijelzővel igazi parasztvakítás, miközben egy régi, ma már elavultnak számító hardver van alatta.


Ha nem fontos a nagy kijelző, akkor Xperia mini, Sony Live with walkman vagy Motorola defy.

2012. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 akos987532 válasza:
nekem ijen telefonom van és eggyáltalán nem akad nagyon jól megy csak annyi hogy ha töltöd akkor a ZTE feliratnak nem szabad fejjel lefele lennie mert akkor nem tölti de jól működik nagyon szép kijelzője is van de nézd meg a T-mobile oldalán [link] itt van róla leírás ÉN CSAK AJÁNLANI TUDOM!
2012. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudod az az érdekes, hogy akinek ilyen telefonja van annak semmilyen aránya nincs...


Hányan regeltetek, hogy ezt a xart ajánljátok?

2012. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!