Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem kérek a domino csomagho...

Ha nem kérek a domino csomaghoz sim kártyát, akkor mennyit vonnak le?

Figyelt kérdés
Kártya nem kell, csak készülék. Tudom, hogy ilyenkor levonják az árát, de mennyit?
2012. febr. 13. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Elnéztél valamit.

Vagy dominó csomaggal veszed és senkit sem érdekel hogy neked nem kell a sim, vagy csak készüléket veszel listaáron.

2012. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tévedsz. Tavaly is így vettem telót, csak épp nem találom a papírt, hogy mennyibe volt.
2012. febr. 13. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól tudod, lehet sim nélkül is venni dominós telefont. Meg nem mondom pontosan, régen csináltam ilyet, nem emlékszem, valamivel kevesebbet kell fizetni, de olyan nagy összeget ne képzelj el minuszba. Bár dominósan is gyűjtesz pontokat, azzal is olcsóbb lesz. :-)Szerintem menj be és kérdezd meg, úgy is tudják meg mondani pontosan.
2012. febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehet, be is válthatod rá a hűség pontjaidat. Sim nélkül 2-3 ezer ft-vel adják olcsóbban persze a telefon árától is függ.
2012. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet már sim nélküli telót venni, ez a rendszer megszünt :S
2012. márc. 12. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Melyik szolgáltatónál?

A T-mobilenál van.

2012. márc. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
T-mobilenál. Voltam bent, megkérdeztem, azt mondták hogy csak listaáron vehetem meg, vagy simmel.
2012. márc. 13. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!