Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GT-S3370 (Másnéven...

Samsung GT-S3370 (Másnéven Corby3G) Milehet a baj?! Avagy DEMSBL BOOT Loader for QSC62xx Hiba!

Figyelt kérdés

Nos az egyik nap osztálytársakkal próbálgattunk telókhoz kódokat amelyekkel érdekes beállításokat lehet végezni a telón az egyik ien volt a "Debug Mode" rányomtam és azt írta h újra indítja a telefont!Újra is indította de induláskor bead egy ien kis kék képet amelyben különféle adatok vannak leírva nem részletezem 6 oldalnyi...a végére pedig az van írva h To exit press Hold-Key for 2sec magyarul a zárolást nyomjam meg a telefon oldalán...nyomom és erre bejön egy másik képernyő...fekete alapon a tetején sárgával írva h : DEMSBL BOOT Loader for QSC62xx

Uploader Ver 5.62

Megjegyzem nemlehet kikapcsolni sem a telót...Mi lehet ez?Szereztem adatkábelt hozzá de semmi reagálás nemlehet csatlakozni rá...MEghalt volna a szoftver?Lehetséges ez egyátalán egy hibakerersési mód miatt? mert szerintem ez csak a szimpla hibakeresés lenne...


2012. febr. 13. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szoftver csere lesz... Ha androidos lenne akkor lenne tippem, de mivel nem az ezért fogalmam sincs...
2012. febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szimplán elrontottátok a telefon szoftverét, nem tudja bebútolni, láttam már ilyet. (Sőt annak idején én is vágtam tönkre szoftvert.)

Tuti hogy szoftvercsere, garancián túli javítás. Otthon nem hiszem hogy meg tudod csinálni. Az adatok vesznek róla, de menthető a telefon. Ha debreceni vagy ezt a szervizt ajánlom:

[link]

2012. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó, megtudnád mondani hogy mégis kb mennyibe fog ez nekem kerülni?
2012. febr. 14. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ezt én is megtudom mondani... szoftver csere nem annyira borzasztó ár...
2012. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kb mennyi?Egyik ismerősöm 10ezret mondott és az azért eléggé borzasztó xD :D
2012. febr. 14. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs 10.000... Annál olcsóbban rakják a Windowsot is...
2012. febr. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!