Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelen pillanatban xy tartozáso...

Jelen pillanatban xy tartozásomat törlesztem a T-mobile nak egy behajtócégen keresztül, ennek már csak a töredéke van hátra. Milyen feltételek mellett vállalhatok ismételten előfizetést? (Vagy megint a T-mobile nál, vagy inkább a Vodafone nál).

Figyelt kérdés

Információm szerint,a feketelista közös az összes szolgáltatónál.

Következő előfizetésnél kell majd előleget letennem?(Ha minden igaz 30ezer.)

A "Miért bsztd el" "Inkább fizetted volna" "Hülye voltál"

és ehhez hasonló válaszokat kérlek mellőzzétek.

Köszi előre is!


2012. febr. 14. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Vodafonenál nem 30 rugó, hanem 20, 40 vagy 80e Ft amit előre kérnek. Ha sáros vagy, akkor nem úszod meg "olcsón".

A T-Mobile-nál addig nem tudsz új előfizetést kötni, amíg van lejárt tartozásod.

De bemész a szolgáltatókhoz és informálódsz. Nem kell semmit mondani, csak, hogy előfizetést akarsz, és ők úgyis mondják, ha kehük van.

A Telenor nem nagyon foglalkozik semmilyen "listával", ha nem náluk vagy sáros.

2012. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Konkrét a Vodánál szeretnék valamilyen netes sim-kártyát vagy komplett tabletcsomagot venni.A Pannonnál nem valami fényes a sebesség(jelen pillanat is az van) A T-mobile nál meg nem szokott annyival jönni amennyit ígérnek azért lenne az a 2.opció...
2012. febr. 14. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, amíg nem rendezed teljesen az adósságodat, addig egyik szolgáltatónál sem fogsz tudni előfizetéses csomagot venni. A T-nél egyébként, mint minden ilyen szolgáltatónál, több tényezőn is múlik, hogy mekkora sávszélességgel tudja nyújtani a netet, melyről az ügyfélszolgálat cím alapján többet tud mondani. Fontos azonban, hogy a készülékedtől, stickedtől is függ a net sebessége. hiába a lehetőség, ha az nem bírja. Például az LTE-t csak azok a készülékek tudják kihasználni, amik elbírják ezt a sebességet. Ma magyarországon a szolgáltatók még nem árulnak (kb ősztől jönnek majd) olyan telefont, mely képes meghaladni a HSPA+ (21-42Mbit/s)-t, de olyan stick már van. Talán ez segíthet: [link] itt bővebb leírást találhatsz a modemekről.
2012. febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de azért ilyen bődületes sebességre nincs szükségem :)

Itthon 25/1,5mbit-es net van.

Tabletre lesz a mobilnet tehát hírek,emailek néha youtube,MSN,meg a Pénzbukk olvasgatása a cél. 500Mb-os csomag nekem bőven elég lenne,mert jelen pillanat 100Mb van és bitre kivan számolva hogy 1hónapig éldegéljek rajta.Csak a mostani a sebessége nem épp fényes(Klikk,szerintem ezzel mindent elmondtam)

A Tablet 7.2Mbps-t tud ezért többre nem lenne szükségem.

Így egy optimális hűségidő nélküli mobilnet lenne a megoldás ami képes teljesíteni a 7.2-t.

Kérdés hogy hűségidő nélkülit engednek-e bevállalni akármelyik szolgáltatónál is.

2012. febr. 15. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem még anno sikerült összehozni egy csinos 100 000 Ft-os számlát. Kifizettem a T-nek, részletben. Most, 2 év után vettem nemrég egy SGS3 tipusú telefont, mivel anno tartozásom volt, ezért kértek 10 000 Ft előleget. Jó, kifizettem, cserébe az első 3 hónapig nem kell fizetnem a csomag havidíját!:)
2013. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!