Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont Google Maps-he...

Milyen telefont Google Maps-hez? (számlás djuice)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy milyen előfizetéses djuice készüléket lenne érdemes venni arra a célra, hogy amikor kirándulok, megtudjam nézni pontosan hol vagyok. Nem simán gps-en hanem google maps műholdképen. Egyáltalán erre alkalmas egy telefon? Játszani meg hasonló dolgokat nem szeretnék. (Esetleg filmet nézni, ha azt tudják.)

A mobilinternetet mennyire zabálja a maps, havi 100mb mennyi használatra elég?

Két készüléket tudtam élesben kipróbálni, a galaxy giot és a galaxy minit. A minivel jobban rálehet közelíteni egy adott helyre mint a gioval, ez nem tudom beállítási gond lehet-e.

Még néztem az xperiat de annak kicsi a képernyője, nekem meg ugye lényeg a nagy kijelző.

Szerintetek milyen telót kéne vennem?


2012. febr. 16. 11:45
 1/1 anonim válasza:
szerintem a galaxy gio jobb erre a celra mint a mini, biztos hogy valami beallitasi problema volt a gional, vagy a minin a maps-nek egy ujabb verzioja volt instalalva. Elvegre mind ketto android es nagyabol mindkettonek a kijelzoje ugyanakkora, tehat nem kellene kulombseg legyen a programok kozt sem. Ezt nem tudom pontosan de szerintem a gionak jobb a procesora mint a mininek..ennek nezz utana es ha telleg jobb akkor a giot vedd meg. Ami a netet illeti nekem kb 2 mb-ot fogyaszt kb 10 perc hasznalat utan.
2012. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!