Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlen megnyomtam az "intern...

Véletlen megnyomtam az "internet" gombot a telómon, majdnem felkapcsolódott, de sikerült időben (szerintem legalábbis) lelépnem róla, azóta ott van a térerő jel mellett, egy kis kék kocka benne egy nagy, fehér E-betűvel?

Figyelt kérdés

Valaki esetleg tudja, hogy ez mit jelent, hogyan tudnám eltüntetni? Félek, hogy nem tudtam lecsatlakozni a netről és amiatt majd sok lesz a számlám. Ugyanakkor semmi opciót nem láttam arra, hogyan tudnám kikapcsolni, vagy legalábbis eltüntetni a jelet.


A telefonom: Samsung Champ


Válaszaitokat előre is köszönöm :)


2012. febr. 16. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Edge-t jelent, internet adatátvitel magyarul :)


Ha nem csatlakozol közvetlenül a netre, ne aggódj nem fogja enni a pénzed.


Ha nagyon zavar, indítsd újra a mobilod és eltűnik a jel.

2012. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amúgy ha ki-be kapcsolod a telefont el fog tűnni
2012. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hú köszönöm a gyors válaszokat! A múlt hónapban ugyan így jártam, de akkor nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget, viszont az átlgosnál több lett a számlám. Emiatt ijedtem meg, de akkor elvileg ez semmivel nem jár? :) Örülök akkor, köszönöm a segítséget, megpróbálom akkor a ki-bekapcsolást!


Köszi mégegyszer Nektek! :)

2012. febr. 16. 15:18
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja és még egy kérdés. akkor ezt az "edge hálózathoz kapcsolódást" nem tudom valahogy kikapcsolni a telómon?


Sajnos ki-be kapcsolás után is ott van a jel :\

2012. febr. 16. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Magát az Edge-t nem lehet letiltani, mivel az egy opció amivel a mobil alapról rendelkezik, nem rossz dolog "Ő" :)

Ha biztosra akarsz menni, a mobilhálózatoknál tiltsd le az adatforgalmat.

2012. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az E most azt jelenti,hogy ez a hálózati forma elérhető.

Ha G lesz,akkor az.

Semmi jelentősége az adatforgalmadban.

Ha nem akarod akkor állítsd át a hálózati hozzáférés menüben 900/1800-ra.

2012. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Az a legegyszerübb ha nem használod a telódon a netet ha törülsz minden internet beállitást. Igy még véletlenül sem fogsz kapcsolódni
2012. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szolgáltatódat, és tiltass le mindenféle internet csomagot, például t-mobile esetében a netstartot is!
2012. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát igen, g*ci szolgáltatók...

kb. megnézel egy gagyi honlapot, és jön a 30-50ezres számla. ez kb. 1-2mb ADATFORGALMAT JELENT.


A k*rva anyjukat....

2012. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!