Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi adatforgalom?

Mennyi adatforgalom?

Figyelt kérdés
Mobilnet előfizetés. Havi 100 Megabyte elég arra, hogy küldjek egy e-mailt-t, megnézzem a face-m és arról fussanak az időjárás widget-ek? Itthon van wifi és a suliban is van pár helyen. De arra lennék kiváncsi, hogy ilyen használat mellett milyen gyorsan fogy el 100 mega. Másik kérdés, hogy legyen havi 100 mega 1000 forintért vagy 500 mega 2000-ért? Remélem érthető amit írtam. Válaszokat előre köszi :)
2012. febr. 16. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Időjárásra nem lesz elég 100 mega, de a többire igen. Én is a kettő közt vacilálok, de ha nem kötsz hűségnyilatkozatot, akkor maximum átváltasz ha kevés a 100 mb.
2012. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. febr. 16. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég lesz a 100, ha van otthon is, meg a suliban is wifi. Facebookra használj zerot, azt nem méri bele (legalábbis én úgy vettem észre). Nekem 50 mega van, időjárás-widget is fut, RSS-olvasó is, és bőven elég.
2012. febr. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elég 50 mega, facebook, emailek, néha gyakorikérdések. Az időjáráswidget nem jó ötlet, nekem volt egyszer olyan, amelyik naponta 130 megát evett.
2012. febr. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nektek is köszi :)
2012. febr. 21. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!