Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Mini Pro...

Sony Ericsson Xperia Mini Pro vagy HTC Wildfire S?

Figyelt kérdés

Lassan eljön az idő hogy új telefont kell hogy vásároljak.

Ezek között vacillálok. A Mini Proban a Qwerty billentyűzet tetszik a Wildfireban pedig a kinézet. Meg ugye vékonyabb.

De mindegy, mert igazából kinézetre a Mini Pro is nagyon tetszik. :/


2012. febr. 16. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen a mini pro , nagyon erős hardvere van és jól is néz ki ! A HTC is jó de osztálytársam wildfire s-et vett de egy 1 hét után feladta a szolgálatot !
2012. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az egyik barátomnak is Wildfire S van neki az aksi adta fel a szolgálatot pár hét után. De láttam olyat is ahol a Mini Pro-t fikázzák ezért nem tudom. :|
2012. febr. 16. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem csak sima minim van, de megvagyok vele elégedve :) eddig semmi probléma nem volt vele, pedig már egy hónapos.. :)
2012. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért fikázzák a Minit, mert olcsóbban vették mint ők, és mégis többet tud/gyorsabb. Nekem bejött.
2012. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Xperia Mini jobb, Wildfire S tulajként mondom.

Viszont a Mini Pro már nem.

Vagyis az is jobb, de annyi pénzért már kapsz Neo-t vagy Ray-t vagy ezer más jobb telefont is.

2012. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen csak nekem elég lenne a mini pro is. a qwerty billentyűzete tetszik nekem nagyon. Meg hátha lemegy egy kicsit az ára. Az ilyen Neo-nak vagy Ray-nak nem hiszem hogy csökkenne mostanában az ára. Meg azoknak nem qwerty billentyűzetük van :D
2012. febr. 21. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!