Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android szoftver frissítés +...

BubbleBumm kérdése:

Android szoftver frissítés + Elveszett adatok - Hogyan lehetne visszatenni az SD kártyára lementett alkalmazásokat és a backup-olt kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

SE Xperia Arc telefonomon szoftvert frissítettem, mivel a PC Companion jelezte, van új elérhető szoftver. Ki is írta hogy az Android 4-s már telepíthető is (egyáltalán mikor elérhető az Ice-cream Sandwich, mert nézegettem az SE blogján, semmi infó, az Android oldalán meg reklámozzák nagyba, de semmi konkrét információ), nagy boldogan feltelepítettem, aztán újraindulva a telefonomon nem találtam sem a letöltött alkalmazásokat, sem pedig a Kapcsolatokat. Az Android verziója 2.3-ról 2.3.4-re frissített. Ez még hagyján, de a mobilinternethez sem tudok csatlakozni, csak a wi-fihez. Mivel külföldi a telefonom (Orange UK) ezért van egy speciális alkalmazás, hogy az üzeneteket és a telefonszámokat lementi, de nem tudom visszavarázsolni, mert 3G-t javasol, wi-fivel meg el sem kezdi. Online meg nem találom, hogyan kell.


Az SD kártya meg csak a zenéimet és a képeimet ismeri fel, az alkalmazásaimat nem, hiába látom, hogy le lettek töltve még előzőleg (a mappáik megvannak). Nézegettem hogyan s miképp...


Eléggé tanácstalan vagyok, mit is kellene csinálnom, hogyan, mivel elég sok alkalmazásom volt és bizony nem gondoltam rá, hogy egyszer így járok...

Tudna valaki segíteni nekem? Megköszönném!


2012. febr. 17. 09:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!