Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert irja ki az iphone 3g...

Miert irja ki az iphone 3g hogy nem ervenyes a sim kartya?

Figyelt kérdés

sziasztok van egy iphone 3g telefon (hasznalt, guggetlen) es nemtudom hogy egy frissites utn kiirta hogy heyezzen be egy ervenyes sim kartyat. Ezt miert irja ki?

Az itunes-ba is azt irj hogy nem ervenyes kartya stb..

Legyszi segits!


2012. febr. 17. 17:06
 1/4 anonim válasza:
Lehet, hogy rossz az érintkezés. Szedd ki a SIM kártyát, utána rakd vissza és próbáld meg újból.
2012. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pin kód be van kapcsolva? ha jól emlékszek volt ilyen gond nálam is, bár tavaly decemberben volt az, tehát nem emlékszek pontosan, hogy ez volt-e amit kiírt, vagy csak nem látta a sim kártyát.
2012. febr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ben.spr válasza:
Nos! Én ma frissítettem 4.2-es verzióra az iPhone 3g-met! először is nálam ugyan ez a probléma! még nem tudok Én se semit de ha tudok akkor segítek de kérlek Ti is segítsetek! annyit viszont mondhatok, hogy nem az a baj hogy használt mert én külföldön vettem újonan szval nem az a baj hogy használt!
2012. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ben.spr válasza:
XMS VAGY IPHONE BOLT/SZERVÍZ 6000ft-ért meg csinálják!
2012. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!