Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítséég! Milyen telefont...

Segítséég! Milyen telefont ajánlanál nekem? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Na szóval 14 éves lány vagyok és lesz új telefonom csak nem tudok választani.Én sony ericcson live-re gondoltam,de nem is tudom.Mindenképp maradnák sony ericssonnál,nokiánál vagy pedig samsungnál.

Most lényegtelen mire használnám,de ha még is kéne akkor hú hát ő zene,internet,fénykép stb .stb.

Milyen telefont tudnál nekem még ajánlani?Nem szeretnék túl drágát az ára kb. annyiba szeretném,hogy belejöjjön ,mint a sony ericsson live.Ennél jobb telefont esetleg tudtok?


2012. febr. 17. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
xperia mini :) kicsivel olcsóbb a live-nál.
2012. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is az (új) xperia mini-t vagy a live with walkmant ajánlom, ezeknél jobb telefont ennyi pénzért nem kapsz!
2012. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de xperia nekem ne kell olyan,de azért köszi :)

jó akkor lehet drágábbat is.


-.-"

2012. febr. 17. 20:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Arc S, Ray, Arc?

Galaxy S? S Plus?



Mennyire gondolnád kb? Mert úgy tudunk rendesen árra készüléket írni..

2012. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az ennyiért azt nem lenézően írtam... még 60 ezerért sem kapsz olyan jó telefont mint a live with walkman vagy az mini, de ha az nem kell akkor tényleg a live with walkman lenne neked a legjobb.
2012. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lumia 710?
2012. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Galagy S az enyém!!!
2012. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, azt hiszed, hogy csupán csak 1 fajta SGS van, s csak neked van, vagy mi?
2012. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nokia X3-02
2012. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!