Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate, Iphone 3G, vagy...

ZTE Skate, Iphone 3G, vagy Blackberry 8250?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam. Mivel 3 teljesen különböző operációs rendszerrel rendelkező telefonról beszélünk, főként az érdekelne, hogy ki voksol az android, ki az iphone, és ki a blackberry oprendszere mellett.

egyéb: az iphone-t használtam venném, újszerű állapotban, kisebb zsebkarcokkal, 1 évesen.


L/18


2012. febr. 17. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Iphone 3G vagy BB 8250!


A skate egy csajhoz szerintem nem illik!

Az iphone még a mai napig megállja szerintem a helyét, a blackberry 8250 pedig egy nagyon jó telefon igaz középkategóriás BB de akkor is nagyon gyors és szép!

2012. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a 3G-t kilőheted, mert tetü lassú


A Skate nem rossz


A BB-vel nincs tapasztalatom


De szerintem Xperia Mini-t vegyél

2012. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ma 20:03


Hol állja meg? Sebesség béka segge alatt, kamera pocsék, szoftveresen már 2 éve elvan felejtve.

2012. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Iphone 3G már nagyon régi lassú szar.

ZTE Skate sem a legerősebb, nagy a kijelző meg minden, de gyenge.

Xperia Minit ajánlanám helyette, ha már Android, oké, hogy kisebb, de egy lánynak alapból az jobb, és ezerszer erősebb.

BB-ről meg semmit sem tudok.

2012. febr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, látom ketten is az Xperia minire szavaztok. Nekem az egyáltalán nem jön be, túl kicsi, jobban szeretem a nagyobb telókat.


Miért gyenge a Skate? Miben?

2012. febr. 18. 11:16
 6/11 anonim ***** válasza:

ARMv6-os proci mindent elárul.

Ha ez nem mondd semmit, akkor úgy mondanám, hogy az ARMv6-os proci olyan, mint egy PS2, az ARMv7-es meg mint egy PS3.

Ha túl kicsi a Mini, akkor még Xperia Neo/Ray/Live with walkman jöhet szóba, vagy Motorola Defy, bár ezek szerintem drágábbak, mint a Skate (60k körül van mindegyik).

2012. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor használtan nézz valamit. 40 körül van már HTC Desire
2012. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem Iphone mert nekem volt már dolgom Androidos telóval de meg sem közelítette az Iphonetudás képességét jelenleg IPhone 4s em van és le vagyok nyűgözve vele , mit gondolsz miért drágább az IPhone?
2012. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem értek hozzá, de azért köztudott hogy az apple termékek egytől egyig túlárazottak.

A kérdés kiírása óta körülbelül 10 megbízható ismerősöm állította, hogy az andriod jobban fejlődik meg ilyesmi, szóval döntöttem már, hogy android oprendszereset veszek.

Az Xperia mini pro-t néztem, az viszont nagyon tetszik.

2012. febr. 18. 21:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Az drága. Sima minit vegyél, mert az van jóárban.


20:25


És mivel tud többet? :D Főleg a 3G a kritikán aluli kamerájával, hardverèvel

2012. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!