Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate, Iphone 3G, vagy...

ZTE Skate, Iphone 3G, vagy Blackberry 8250?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam. Mivel 3 teljesen különböző operációs rendszerrel rendelkező telefonról beszélünk, főként az érdekelne, hogy ki voksol az android, ki az iphone, és ki a blackberry oprendszere mellett.

egyéb: az iphone-t használtam venném, újszerű állapotban, kisebb zsebkarcokkal, 1 évesen.


L/18


2012. febr. 17. 19:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#8


Csak egyetlen egy funkciót mondj, ami iPhone-ban van, Androidba meg nincs.


Semmivel sem tud többet.

iPhone azoknak jó, akik semmit sem értenek a telefonhoz, mert egy egyszerű, könnyen kezelhető rendszer, amit bekapcsolsz és mehet is minden.

Androidon meg meg kell látogatni párszor a Market-et, hogy kész is legyen a telefon, de aztán sokkal jobban személyre lehet szabni, sokkal több funkciója van, stb.

Illetve ha meguntad a kinézetét, teljesen megváltoztathatsz mindent, iPhone-t 1 hét után meguntam, aztán nem lehet vele mit kezdeni.


Ha meg az árral jössz, akkor szintén csak egy buta Apple fanboy vagy, Androidos telefon is van 150 felett, és sokkal erősebb, mint az iPhone.

2012. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!