Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone 7 vagy Android...

Windows phone 7 vagy Android a jobb?

Figyelt kérdés
érveket kérek! légyszi irjátok le hogy melyik miert es miert nem jó
2012. febr. 17. 21:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy a droid szabadabb, romolható,fleshelhetö rootolható (jelenleg 1 defym van cm7 rommal) de jó ez nekünk??? sokkal több a hibalehetoseg mintha szabad lenne de nem adnanak annyi hatalmat vagy csak én szemlélem így?
2012. febr. 17. 21:25
 2/17 anonim ***** válasza:

Aki szeret programokat, témákat próbálni, maga kedvére igazítani a rendszert (közben belefut fagyásba, akadásba de megoldja) annak Android.

Aki megveszi és úgy ahogy van használni akarja, jóval kevesebb szabadsággal WinPhone7.

Te melyik vagy? Aszerint válassz!

2012. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az a jobb, amelyik jobban kielégíti az igényeidet.


FOGJÁTOK MÁR FEL, HOGY JOBB NEM LÉTEZIK, CSAK MÁS, MÁS IGÉNYEKNEK MEGFELELŐ!


Van, akinek az egyik a jobb, van, akinek a másik, ennyi... Előnyért, hátrányért olvass.

2012. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Hibalehetőség, na az is a gyártótól függ. Gyári ROM is lehet jó és stabil. Nézd meg pl. a Samsung és HTC gyári ROM-ok közt való különbséget.
2012. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nekem csak annyi a lenyeg hogy jó képet vidit csináljon!a kornak megfelelőket

játékok fussanak rajta

zenei teren max legyen

netezni lehessen rajta gyorsan

filmet lehessen nezi

ÉS HOGY NE SZAGGASSON... az android ezzel gyuloltette meg magat velem!

a széttagoltság miatt nem tudnak olyan stabil rendszert letrehozni mint ellenfeleik...

2012. febr. 17. 23:44
 6/17 anonim ***** válasza:

"ÉS HOGY NE SZAGGASSON... az android ezzel gyuloltette meg magat velem!"


Hát akkor olcsón a legjobb az xperia mini.


Ilyen zte skate szerű telók, ahol csak a kijelzőméretre gyúrtak a tervezők, de elavult hardvert tettek alá nem meglepő, hogy szaggat komolyabb alkalmazásoknál...

2012. febr. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Pont erről írtam. Nem a Samsungot vagy a noname készülékeket kell példának felhozni. Nézd meg a Sony-t vagy a HTC-t. Na azok nem fognak szaggatni.
2012. febr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

nekem motorola defy om van! már cm7 van rajta meg minden anyám kínja és még mindig vannak problémák

pl most a sebesség rendben most a bluetooth fülesemmel nemakar semmitsem kezdeni ( http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

... roppantul idegesítő ez a dolog

foleg ugy hogy mar néha 1,2 ghz-n van a proci

2012. febr. 18. 08:40
 9/17 anonim ***** válasza:
a defy gyári szoftverét annyira nem ismerem de te is írtad hogy a tieden egy Cyanogenmod volt. ez ugye főzött rom. nem kizárt hogy lassul találkozol benne fagyásokkal akadásokkal. szerintem próbálj ki egy komolyabb androidost gyári rommal és ezután dönts.
2012. febr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"meg minden anyám kínja"

már ez is sok probléma forrása lehet

"és még mindig vannak problémák"

na, így aztán végképp nem csodálkozom

"foleg ugy hogy mar néha 1,2 ghz-n van a proci"

Ez meg végképp hab a tortán, ezek után azt várod, hogy hiba nélkül menjen?

Ennyire ész nélkül nem lehet csinálni..

Tanácsom: vegyél egy Iphon 4GS-t, hidd azt, hogy MINDENT meg fog csinálni, amit itt szidsz, aztán majd rájössz, hogy ott is lesznek gondjaid, csak az már sokkal többe került!

2012. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!