Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8at...

Sony Ericsson Xperia X8at akarok venni. Jó választás lenne?

Figyelt kérdés
Most Samsung Corbym van lassan 2 éve és szeretném lecserélni. Én am. olyan vagyok h telefonért max 30ezret adok ki többet nem. És most le akarom cserélni a corbyt, az xperia x8 tetszik is meg aránylag olcsó is, jónak is látom, és a lényeg hogy van benne wifi. Szerintetek jó választás lenne?:)
2012. febr. 17. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az nem, de a kereső igen
2012. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem az van. Jó választás, viszont ki kell békülni a kisméretű kijelzővel.

Netezni jó, ha sos szükséged van netre, keresel egy kávézót, stb.

Ha fontos az Android, arra figyelj, hogy a T-mobile elég régi verzióval árulja.

Filmet nézni sajna nem a legjobb rajta, a kis kijelző miatt.

2012. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Na leírom mégegyszer, nehogy a második megzavarjon.


Ennyi pénzért egy szar ez a telefon, csoda hogy még árulják. Telenor One Touch-ot érdemes venni. Vagy ha nem akarsz telenoros lenni, akkor kicsivel több pénzért Xperia Mini

2012. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A one touch az k*rva szar...Vedd az x8-ast én is azt akarok.Szerintem 30e ért(28e ha webshop ból rendeled,és nincs kiszállítási díj sem) megéri.Én is ezt akarom most megvenni mert a Nokia 5230-asom hát... :D
2012. febr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az 5230 sem olyan rossz, nekem is az volt az X8 előtt :D. Persze a Symbian az nem Android, de ha hackeled, akkor azon is elketyegnek elég komoly ingyenes programok. A wifi hiánya komoly hátrány, ellenben az offline GPS, azért elég komoly előny volt!!!
2012. febr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nekem a lényeg az az h ne legyen túl drága de egy fokkal legyen jobb mint a corby és a wifi az nagyon fontos kellék
2012. febr. 18. 09:07
 7/14 anonim ***** válasza:

Úristen, hát no comment...A One Touch kb 100-szor jobb. Még te is látnád a 0 hozzáértéseddel, ha megnéznéd mit tud.

5230? Ehez csak,annyit fűznék: LOL

2012. febr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gsm online -.-" Nekem az a véleményem ,hogy a one touch nem jó.Nincs kiforott androidja.Egyszóval még félkész állapotban van a kezelőfelülete.
2012. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még azt kéne tudni melyik szolgáltatónál szeretnéd és új előfizetéssel meglévővel, vagy feltöltő kártyásan. Nekem is X8-van nekem megfelel de hátránya a kis kijelző és hivatalos Android max :2.1-es (T-mobilnál is ezzel adják),kevés tárhely az alkalmazásoknak, bár én inkább ezt választottam mint a Blad-et akkor. Az One Touch is jó választás ebben az árban. [link]
2012. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ma 12:33


Te mi a tökömről beszélsz? Most fog kijönni rá a 2.3, az X8-ra meg max az ősrégi 2.1 van. A kezelőfelület meg másik dolog, a One Touch szerintem szebb is, mint az X8-é.

A GSMonline az mi? Amiben a nulla hozzáértèsű Apple bolond emós és arab "tesztel" telefonokat?

2012. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!