Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blue Mobile szolgáltatást...

Blue Mobile szolgáltatást próbálta már valaki? Vélemények?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 10:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve mi lesz a hívószáma? Most 30-as vagyok, párom is T-Mobile, így olcsóbban hív. Ha én váltanék, akkor drágábban hívna onnantól? Mert olvastam valami olyat, hogy a Blue Mobile-nak a hátteret a Magyar Telekom biztosítja. Szóval aki tud valami érdemlegeset, az írjon. Köszi. :)
2012. febr. 18. 10:33
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy működik mint a T-Mobile mert 100%-ban a T üzemelteti(ugyanúgy 30-as előhívó,ugyanaz a térerő,ugyanaz a netsebesség szóval minden csak a neve más).Még szerződést is a T-vel kötsz nem a Lidl-el.

A szolgáltatás árai a blue mobile honlapján olvashatók.

2012. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is ilyesmiket hallottam róla. Viszont azt is olvastam egy fórumhozzászólásnál, hogy attól hogy 30-as, nem "hálózaton belüli" hívásnak számít, ha mondjuk t-mobil-os telefonról próbálnak engem elérni. Szóval nekem főleg ez a problémám. Nekem olcsóbb lenne ezt használni, páromnak drágább lenne, ha én váltanék. Szóval passz. :/
2012. febr. 18. 12:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Hálózaton belüli hívásnak számít.
2012. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van visszahívos sms a blue mobilnál?
2012. febr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én semmit nem tudok...
2012. febr. 29. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha Blue mobile-ra váltasz, akkor a párod ugyanolyan percdíjon tud téged hívni, mintha hálózaton belüli számot hívna.
2016. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És van visszahívós sms is.
2016. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!