Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a jobb az okostelefonoknak...

Mi a jobb az okostelefonoknak (xperia mini) ha éjszakára kikapcsolom vagy ha folyamaotosan be van kapcsolva? Az akumlátor szempontjábol van valami jelentősége?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 11:22
 1/6 anonim válasza:
Nekem is minim van, engem is érdekelne.
2012. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem felesleges kikapcsolni éjszakára. Sosem szoktam én sem.
2012. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg,hogy éjszakára ki kell kapcsolni hanem néha ujra kell inditani mert operácios rendeszer van rajta! Hetekig be van kapcsolva meg hülyülhet azt viszitek sw-ni azt semmi baja.
2012. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jelentősége élettartamban nem hinném, hogy lenne, max tovább bírja egy töltéssel, de arra figyelni kell, hogy kikapcsolt állapotban nem ébreszt, így inkább repülőgépes üzemmódot ajánlanak a szakemberek (ha nem akarod h zaklassanak telefonon este), és azzal is kevesebbet fogyaszt.
2012. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jobban nem merül, én is feltöltöm a telefonom este 100%-ra, reggel még ugyanúgy 100%-on van (wifi/3g és társai ki vannak kapcsolva).

Élettartamát sem csökketheti nagyon jelentékesen.

2012. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%

És még a Symbianra mondják hogy milyen egy szar, elavult rendszer! Pedig az ébreszt kikapcsolt állapotban is!

Nem értem mire fel ez a nagy android mizéria?!?!?!

Na mindegy!

Szerintem felesleges kikapcsolni. Azért ezek mégsem számítógépek (bár azok is bírnák napokig).

Ha zavar, hogy hamar merül, tegyél fel valamilyen aksi figyelő progit. Azokat általában lehet időzíteni, és akkor egy általad megadott időpontban lejjebb veszi a telefon teljesítményét. Alacsonyabb fényerő, kikapcsolja a wifit stb....

Okosmobil ez, meg lehet vele oldani.

2012. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!