Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az pontosan, hogy...

Mit jelent az pontosan, hogy "Kifutó készülék"?

Figyelt kérdés
Most nézegetem a T-Mobile honlapján a készülékeket, és éppen, amit kinéztem, - SE Xperia Mini - annál van egy olyan megjegyzés, hogy "Kifutó készülék".
2012. febr. 18. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rendelnek többet ami készleten van nekik azt kisöprik azt kész.
2012. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A továbbiakban azt a tipust már nem gyártják, az utolsó, még raktáron levő készletet árulják.
2012. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fogják már forgalmazni, mert "régi" és/vagy elavult, csak a meglévő raktárkészletet akarják eladni.
2012. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor a SE Xperia Mini már régi/elavult? O.O

Vagy miért éltetik annyira azt a telefont, ha a T-Mobile nál már kifutónak számít? Nem értem, ez olyan ellentmondásos nekem.

2012. febr. 18. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Idézőjelben elavult, egyszerűen rohadtul gyors a pörgése ezeknek a cuccoknak, jönnek-mennek a kínálatban, én már nem is követem.
2012. febr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5


Bennem is éppen ez fogalmazódott meg miután elolvastam az itt kapott válaszokat! Én még most eszméltem, hogy valóban olyan jó lenne az általam említett készülék? Közben meg már kifutó? O.O

Szinte követhetetlen már ez...

De akkor lehet, elég lenne egy sima alapkészüléket venni, osz' kész...

Olyan érzésem van most, hogy a technikában az ütemet a fejlesztők diktálják, és sokkal drágábban adják a készülékeket egyiket a másik után, mert hamar "elavul", a kisember (aki teheti), a nép meg megy utána mint a bárány.

Közben meg lehet, ugyanannyit érne számára az egyszerűbb, olcsóbb telefonkészülék is. O.O

2012. febr. 18. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért kifutó készülék...


Az android 4 még csak most jön ki rá.

Akkor, mi a helyzet azokkal amikre 2.3-nál már nem is lesz frissebb?

2012. febr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!