Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak MISKOLCON kártyafüggetl...

Vannak MISKOLCON kártyafüggetlen, új mobilkészülékeket áruló üzletek? Cora, Auchan, MediaMarkt, Tesco kiesett, mert ott nem kapható független SE Xperia Mini, amit akarok.

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindegyik áruháznak van weboldala, a weboldalon pedig fent vannak az üzletek lelőhelyei is, sőt az üzletre szabott akciós újságot is megnézheted! Tehát ne fogd vissza magad! Nézd meg!


Ha nem tudnád a weboldal címét akkor a google segít!

2012. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Mindegyik áruháznak van weboldala, a weboldalon pedig fent vannak az üzletek lelőhelyei is, sőt az üzletre szabott akciós újságot is megnézheted! Tehát ne fogd vissza magad! Nézd meg!"


Cora, Auchan, Tesco, stb már kiesett, mert végigjártam őket és a bár nem azokhoz tartozó, de az épületeikben található kis üzletekbe is benéztem - mindhiába!


A kérdésem arra irányul, hogy MISKOLCON hol van más, egyéb FÜGGETLEN MOBILTELEFONOKAT árusító hely? Ha a nevét nem tudom, hogy keressek rá?

2012. febr. 18. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!