Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N8-as mobilom van és...

Márk351 kérdése:

Nokia N8-as mobilom van és nem tom tudom miért de csak a bejelentkező képernyő jön be, Újra kell telepiteni vagy mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Öhm.. Nemtom mit értesz bejelentkezöképnek S^3on de:

ha a számitogép felismeri, dugd rá, nokia suite indit, frissités Nokia Anna/Belle rendszerre!

Ha a tárcsázóba tudsz irni, akkor hardreset. ( *#7370# beirod)

go szervizbe vele, és ujrarakják. Igazábol az a jobb, mert teljesen letörölnek mindent, mert akkor kisebb az esély hogy a késöbbiekben elöfurduljanak hibák.

De részletesebben leirod talán könnyebb segiteni. De a szoftverrel van gond.

2012. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bejelentkező képernyő alatt azt értem hogy kiírja hogy nokia és semmi más nem jön be... :/ épp ezért a pc suite sem ismeri fel :/ szval nem kapcsolódik be normálisan a telefon és egy olyan progi kéne amivel fullra újra tudom rakni... Androiddal próbálkoztam azzal sikerült de symbian belle-re nem találok ilyet :/
2012. febr. 19. 08:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Számítógép felismeri a telefont(legalábbis a belső memoriát) de a nokia suite nem :/
2012. febr. 19. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!