Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb okostelefon...

Melyik a legjobb okostelefon az alábbiak közül? (lent)

Figyelt kérdés

HTC wildfire, HTC ChaCha, Xperia mini Pro, vagy Samsung Galaxy Ace?

Indoklással ha lehet, köszönöm!


2012. febr. 18. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mini pro egyértelmű , erős hardver jó kamera , jo hangzás , android ,! Esetleg az ace vagy a htc wildfire de abból is.az s
2012. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem a HTC ChaCha tetszik a legjobban, az miért kiesős?
2012. febr. 18. 22:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha Blackberry kell, akkor sem biztos, hogy a ChaCha a legjobb választás. Régi a rajta lévő rendszer, a gyári 2.1-el nem tudod a telefonról átpakolni az alkalmazásokat, márpadig a HTC varázsa a gyári rendszerben rejlik. Előbb utóbb óriási fejfájást okoz majd, hogy nem lesz szabad hely a telefonban. Én is a Mini-t mondanám az alábbiak közül, mindenképp. Viszont ha a Galaxy Ace is a kínálatban szerepel, ami persze 30 ezret nem ér, nemhogy 50 ezret, akkor ajánlom figyelmedbe a Ray-t és a két Neo-t. Kicsit drágább (59-64 között mozognak), de megéri a pénzét.
2012. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ott a Mini Pro, melyen van billentyűzet, s mindenben jobb a többi készüléknél. A ChaCha ilyen BB copy, amely nem a legjobb, s gyenge is..
2012. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 YourDestiny ***** válasza:
Én is az új Minit javasolnám. Nem tudom mennyi a felső határ, de HTC-ből Desire-től alább nem érdemes adni.
2012. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor a HTC wildfire-t sem ajánlanátok?

Egyébként csak ezek a telefonok tetszenek, elhiszem hogy jó a többi, de én ezek közül szeretnék valamelyiket.

2012. febr. 19. 11:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért tetszik nagyon a Chacha amúgy, mert egyszerre qwerty és érintőképernyő, ami nekem maga az álom, ugyanis ilyen telefont keresek már nagyon régen.
2012. febr. 19. 11:21
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként a Chacha mellé 2.3-as android van írva a telenor honlapján.
2012. febr. 19. 12:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindig Mini Pro.

A Wildfire nagyon ratyi.. A ChaCha-nál is jobb a Mini, de, ha mindenféleképp ezt szeretnéd.. Utána meg kérdezed: Szerintetek jó a ChaCha? Mi van a HTC ChaCha-mmal?

2012. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Wildfire nagyon gyenge darab, még a Wildfire S sem az igazi a régi típusú processzor miatt. ChaCha szintén zenész. Ha kell a QWERTY, akkor vedd meg a Mini billentyűzetes változatát, a Mini Pro-t. Sokkal komolyabb az összes többi felsoroltnál. ARMv7-es proci ketyeg benne, ami gyorsabb, újabb, erősebb, és támogatja a teljes Flash-t. Ezenkívül tud HD videót, sokkal komolyabb a kijelzője az összes többinél (lásd Bravia Engine technológia, LED-es háttérvilágítás, jobb felbontás), stb. Egyszóval összehasonlíthatatlan a Mini és a többi.
2012. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!