Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem torrent oldalról...

Letöltöttem torrent oldalról fizetős játékokat Androidra. De amikor elindítom elkezd valamit letölteni, az ingyen van?

Figyelt kérdés

Már két fizetős játékot letöltöttem persze torrent (Diablo torrent) oldalról Android-ra (sony ericsson x8-ra), telepítem sikeresen, de amikor el akarom indítani valamit elkezd letölteni, nem tudom mit ezért megszakítottam, mert félek hogy fizetni kell érte. Ha úgy indítom el hogy a wifi be van kapcsolva, akkor ingyen van?

A két játék neve: Motorbike gp, Hardcore dirt bike


2012. febr. 18. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Bátor vagy, azt ugye tudod, hogy androidra már vannak egész helyes kis vírusok?
2012. febr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak olyan játékok amelyek a legtöbb fájlt telepítés után töltik le maguknak. Feltelepíted az apk fájlt, az egy jó pár megát fel is telepít, majd az első indításkor még egy pár 100MB-ot le is tölt, mert ezek a játékhoz szükséges fájlok. Amennyire tudom ezt a jelentős mennyiséget mobilneten nem is hajlandó letölteni csak wifin. A lényeg, hogy ezekért a fájlokért nem kell pluszba fizetni. Ez hozzátartozik a játékhoz, akár fizettél érte, akár nem.
2012. febr. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!