Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent aránycsalás "tdc....

Torrent aránycsalás "tdc. Jar" nevű fizetős progival?

Figyelt kérdés

Előre szeretnék megkérni egyes embereket, hogy nem kérek a kioktató szerepből, hogy minek csalni, szánalmas vagyok és hasonló dolgok! Köszönöm!

A minap olvasgattam interneten, és találtam ezt az oldalt [link] az illető saját készítésű programról ír, regisztrálni kell rá, gondolom neki kell fizetni és ő ad egy kódot a programnak amivel használni tudom! Lényeg, hogy ha csalni szeretnék az utorrentet futtatni kell hozzá, és sok torrentet tudok egyszerre futtatni "csalni" felfelé! Ha valaki hallott már erről, vagy próbálta légyszíves írja le tapasztalatait és hogy pontosan hogyan működik ez a program, mert nem teljesen világos számomra!

Üdv!


2011. nov. 29. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hamar észreveszik és bannolni fognak az oldalról, ahol csalsz...az ilyeneket nagyon figyelik
2011. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bánomisén ***** válasza:
Az ilyesmikről annyi tapasztalatom van, hogy a torrentoldalon villámgyorsan kiszúrják és kivágják a csalókat. Más néven sem tudsz visszaregisztrálni, mert IP-címet néznek.
2011. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ma 17:33


Dinamikus ip-vel az nem gáz...De ha mondjuk az ncore-ról vágják ki, vagy máshonnan, ahova nehéz meghívót szerezni, az gond.

2011. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 bánomisén ***** válasza:

17:35

Ebben igazad van, viszont ha meg dinamikus IP-je van, akkor meg annyiszor vágják ki, ahányszor csaláson kapják. Ennyi meghívó a világon nincs, főleg, ha, ahogy te is mondod, keresett oldalon próbálkozik ilyesmivel.

2011. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 vagyokakilehetek ***** válasza:
pedig szánalmas vagy.. :D:D
2011. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezért fizetni gáz...Ha jó arányt akarsz, akkor hagyd úgy éjszakára a gépet. Ha meg fos neted van, akkor ne torrentezz. Mondjuk téged nyugodtan kivághatnának, ha csalni akarsz, uh csináld nyugodtan.
2011. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg bérelj seedszervert. Nem drága, és ha már fizetsz valamiért, akkor az hasznos legyen. Azzal legalább jó teszel mert seedelsz, és az arányod is jó lesz. Nem utolsó sorban nem vágnak ki az oldalról!
2011. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, a seedszerver az jó. Mi is bérlünk közösen haverommal
2011. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 csacsi2 ***** válasza:
Egyetértek, észreveszik. Matekot nem lehet átvágni , ha 1+1 =4 az mindig feltűnik, nem éri meg!
2011. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
hát szerintem aki ilyet akar csalni, az húzzon és vegye meg eredetibe a cuccokat, mert ha minden nyomorék elkezd így csalni akkor ki fog seedelni? bakker...
2011. nov. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!