Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 0. facebook meddig használha...

A 0. facebook meddig használható ingyenesen? Nekem van, amikor levon érte pénzt, de nem mindig

Figyelt kérdés
azt tudom, hogy pl, képet nem nyithatok meg ingyen... szóval nem azért van. Csak az üzeneteimet néztem
2012. febr. 19. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

T-mobile oldaláról:



A Facebook Zero a Facebook mobilos oldalának egyszerűsített, gyorsan elérhető, szöveges változata. A Facebook Zero oldalt belföldön a T-Mobile hálózatán akciónk ideje alatt adatforgalmi díj felszámítása nélkül böngészheti. Az akció visszavonásig, de legfeljebb 2012. június 30-ig tart

A fényképek és egyéb külső linkek külön kattintás és figyelmeztetés után érhetők el, amelyek után az aktuális díjcsomagodnak megfelelően adatforgalmi díj fizetendő.

2012. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. febr. 22. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!