Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android bekapcsolási videó...

Android bekapcsolási videó cseréje : merjem?

Figyelt kérdés
találtam valami bootanime nevű tömörített fájlt a teló memóriájában.kicsomagoltam,és azok a képek vannak benne,amik bekapcsolásnál jönnek fel.ha ugyanolyan méretű,felbontású,számú képet rakok bele,és visszatömörítem,működni fog ?
2012. febr. 19. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
fog, de a név és a kiterjesztés egyezzen meg. Előtte csinálj egy mentést.
2012. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ha nem feltétlenül muszáj akk hagyd! Ha meg nagyon akarod akk nézz utána, biztosan van ilyen alkalmazás Market.en vagy pedig mindN 1ezzen meg az eredetival(fájl név, képméret...)

És az eredetit másold valami biztos helyre, ha esetleg nem jönne össze a dolog, visszatudd illeszteni!

2012. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
milyen progival tudom megnézni a belső memóriát? mert én egy telefonon lévő programmal lestem be az android systembe.pc-ről hogy lehet ?
2012. febr. 19. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!