Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace vagy iPod...

Samsung galaxy ace vagy iPod touch 4g (8gb)?

Figyelt kérdés
Te melyiket választanád?

2012. febr. 20. 19:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Vagy egy háromezer forintos telefont telefonálni, többire meg itouch.
2012. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
igen, nekem egy 2 ezer forintos telóm van a touch mellé, ami 40 volt. nem tudom, hogy ezt egy kommentelő komolyan gondolta, hogy az android mért rosszabb az iOS-nál? szerintem adott a válasz, az androidra könnyen szerzel cuccokat.. iOS-ra ott a JB, függetlenítéssel se kell bajlódni itouchon..
2012. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#11 Na ez az! :D
2012. febr. 22. 19:25
 14/20 anonim válasza:
Mindenképpen az ipodot. Ne felejtsük el azt hogy az ipod majdnem olyan mint az iphone, csak nem lehet vele telefonálni, az iphone pedig a világ legokosabb luxusmobilja. Tehát én is ezt ajánlom hogy vegyél mellé egy alaptelót és azzal telefonálj, vagy vegyél valami olcsó mobilnetet add fel hotspoton az ipodnak, tölcs le egy skype alkalmazást vegyél skype krediteket és íme: egy iphone-t tartasz a kezedben amit kb 60-ért szereztél és nem 170-ért, ilyent a galaxy ace nem tud. :D
2012. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

az egyrészt ilyet, és nem ilyent

másrészt meg mekkora marhaság már ez?

egy akármilyen androidos telefon tud annyit mint egy iphone, csakhogy az iphoneban NINCS FLASH (sem az ipodban sem az ipadben) szóval erről ennyit!

egy androidos teló tud vacak lenni (galaxy ace) és tud kb 15X jobb lenni,mint egy imarhaság ... az apple termékek azért drágák CSAK mert egy alma van rajtuk!!!

2012. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

egy akármilyen androidos telefon tud annyit mint egy iphone


Támaszd alá állításod példákkal és magyarázattal, légyszíves!

2012. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Androidban sem mindegyikben van flash.
2012. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Az iphone volt az első okostelefon, az android csak azután jött, hogy akinek nincs pénze iphonera annak is legyen okostelefonja. Tehát az iphone a jobb készülékileg és programilag is. Persze meg kell fizetni az almát is, de még így is sokkal jobban megéri, mint valami androidos szar.
2012. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
lehet hogy a sok androidos szarba belezsúfolnak ilyen olyan hardvereket. de kit érdekel? nem az a lényeg hogy mi van benne, hanem hogy hogyan kezelheted... iOS sokkal felhasználóbarátabb, mint az a kula android. mindig is utáltam az androt mert egy szaaaar :D
2012. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"a világ legokosabb luxusmobilja"


hát ez kész. ezzel mégjobban leírták magukat előttem az apple fanok XD


"ilyent a galaxy ace nem tud"

hát lehet hogy "ilyent" nem tud (mert a helyessírás figyelő kijavítja) de most konkrétan mire gondolsz? nem fut rajta a skype? vagy mire? ha veszel mobilnetet akkor az megy bele az ace-be és he, ott a mobilnet.



két szempont közül kell választani az embereknek: villognak a telefonnal vagy használják. kész.

vegyél ájfont. örülja fejednek hogy ezaz, nem szaggat az ultra-hd film, meg hogy nem szaggat a menü (miért is szaggatna... összesen max 50 képet kell mozgatni. huúúú.). aztán tedd a szivedre a kezed és kérdezd meg magadtól: megért ez nekem 200.000-ret?


hameg hajlandó vagy eltűrni hogy szaggat a menü (nem értem. nektek hogy szaggat? x10 mini pro-m van, 60 ikon van a menümben, animálva vannak lapozva, gyári 2.1-es android van rajta. hogy szaggat nálatok? ja, hogy lusták vagytok egy alkalmazást letölteni ami kezeli a felesleges folyamatokat és takarítja félóránként a ramot? így már étem)


valaki itt hadonászott olyanokkal hogy root, vm-heap, overclock, build.prop...

hát igen... ha összevissza baromkodsz, persze hogy rosszabb lesz :D a costum romokról meg annyit hogy vannak ritka szarok és kiválóak is. nem feltétlen az a jó amelyik 825-re húzza a procit.


és igen mond valamit a prioritás kezelés és igen 20-30 körül :D azt is odaírtam hgoy használtan, nem?


mikor ilyen vita van hogy android vs. ios valahogy mindig kiakadok, aztán ovlasom a kommenteket és jót röhögök XD

2012. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!