Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy 2S-t vagy...

Samsung galaxy 2S-t vagy galaxy note-ot vennél?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Note? Nekem van sportoláshoz ping-pongütőm... (én így gondolom, ekkorát nem hordok a zsebemben)
2012. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
S2 egyételmü nekem meg annál is kisebb teló az ideális de a note meg már ronda 60 ezer lenne akkor se vennék túl nagy
2012. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs se laptopot, se EEPC-d, se PC-d akkor Note...

Nekem még a Galaxy2 is nagy...

2012. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen S2 . Gyönyörű telefon és bár ez is elég nagy,közelebb van a használhatóhoz mint a Note,amit tulajdonképpen nem tudom kinek gyártottak egyáltalán . Telefonnak nagy, táblanak kicsi
2012. febr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
S2-m van, nem cserélném Note-ra, de ha most vennék akkor a Note-t választanám. Phone? Tablet? Feel free! ;)
2012. febr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
It's Galaxy Note ! :)
2012. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen note jobban tudod kezelni jobb proci és játékélmény miatt is amugy a méret nem nagy cucc

Me adnak hozzá headsettet.

2012. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!