Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van 1 csomó embernek...

Miért van 1 csomó embernek galaxy ace e?

Figyelt kérdés
Csomó emberél írja meg látom is hogy galaxy ace van pedig 1 túlárazott szar telefon minden akad rajta 1 mini pro sokkal jobb mégis csomó ace van nem értem az embereket...

2012. febr. 20. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Eleinte még nem volt Mini, de akkor is volt sok jobb telefon, olcsóbban. Sok buta ember megveszi, mert látja, hogy drága és Samsung, elvégre "a tévé jó vót, biztos jó lesz a telefon is".
2012. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert látják, hogy 3.5-ös kijelző, 800 mhz proci...


De azt már nem, hogy mindez 320*480 felbontáson, armv6-os elavult procival.

És ha már jó drága és még galaxy is, akkor a galaxy s2-ből kiindulva nagyon "jó" telefon...


Ráadásul az ace plus még jobb lesz:

3.7-es kijelzőn 320*480...

2012. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ace-t kb. 1 éve kapni, mini-t kb. fél éve.


Mondjuk az ace már a megjelenésekor is eléggé drága volt, nagyjából 80000 ft volt az ára, de ahogy előttem írták, sokan a galaxy név alapján veszik még ma is, a tudásáról és arról, hogy milyen hardver van alatta, arról fingjuk sincs.

Jó példa a galaxy y, ami szvsz az android platform egyik leggyengébb telefonja, de a galaxy név alapján veszik az emberek, mint a cukrot...


Itt a gyakorin volt 1-2 vitám az y-al kapcsolatban, de inkább hagyjuk... Valaki szerint az xperia mini, az y-hoz képest gagyi.


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


"osztálytársamnak van xperiája,és próbáltam,nagyon gagyi.... semmi különöst nem tud.. :)"

2012. febr. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jéézusom, vannak ilyen kretének is? :D Erről lemaradtam. :D
2012. febr. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Markolt Patrik válasza:
az s2 jobb
2012. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Ahogyan a második írja, az emberek a 3.5 colt és a 800MHz-et látják. Azt viszont már senki nem tűnteti fel sehol, hogy valójában a kijelző és a processzor is egy hulladék. Sikeresen belövik a technikai adatokhoz mitsem értő személyeknek, ilyenből pedig nagyon sok van.


Utolsó értelmes válaszolónak üzenem: az S2 fos

2012. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!